Bu içerik için Flash Player yüklemelisiniz

Yasal Uyari

Özer Cihan Gümrük Müsavirligi web sitesi, hiçbir kisi ve/veya kurulusa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüd içermemektedir.

Sitede yayinlanan bilgilerin güncelligi, dogrulugu, güvenirligi konusunda titiz çalismalara ragmen, olabilecek hatalardan Özer Cihan Gümrük Müsavirligi hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanimi sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulasilamamasindan ötürü dogrudan veya dolayli bir zarar dogmasi halinde, Özer Cihan Gümrük Müsavirligi'ya hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

Özer Cihan Gümrük Müsavirligi web sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarimi önceden bildirimde bulunmaksizin degistirebilir veya kullanim disi birakabilir.

Site içerisindeki bilgilerin bir kismi dogrudan, bir kismida diger kaynaklardan saglanarak Özer Cihan Gümrük Müsavirligi tarafindan yayinlanmaktadir. Siteden baglanti yapilarak ulasilan diger sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluslar tarafindan yayinlanmakta olup, içerigi ve güncelliginden Özer Gümrük Müsavirligi sorumlu tutulamaz.

Copyright® 2011 - Yasal Uyarı
Tasarım & Uygulama : [Cin.Net]