Bu içerik için Flash Player yüklemelisiniz

Yasal Uyarı

Özer Cihan Gümrük Müşavirliği web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüd içermemektedir.

Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği konusunda titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan Özer Cihan Gümrük Müşavirliği hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, Özer Cihan Gümrük Müşavirliği'ya hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

Özer Cihan Gümrük Müşavirliği web sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmıda diğer kaynaklardan sağlanarak Özer Cihan Gümrük Müşavirliği tarafından yayınlanmaktadır. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden Özer Gümrük Müşavirliği sorumlu tutulamaz.

Copyright® 2011 - Yasal Uyarı
Tasarım & Uygulama : [Cin.Net]