Bu içerik için Flash Player yüklemelisiniz

Hakkimizda

ÖZER SIGORTA 2000 yilinda Axa Sigorta Acentesi olarak kurulmus ve sigorta sektöründe yerini almistir. Hizmetlerini 11 yildir müsteri memnuniyeti odakli sürdürmektedir. Geçmisten gelen güven , tecrübe ve bilgi birikimi ile müsterilerine karsi sorumluluklarinin bilincinde olan ÖZER SIGORTA, uzman kadrosuyla müsterinin her ihtiyacina aninda ve gerçek çözüm bulur . Müsterisinin üzerindeki riskleri dogru tespit edip bu riskleri minumuma indirir ve en iyi fiyat alternatifini ve en uygun ürünü sunar . Özer Sigorta dogru riskleri tespit edip dogru çözümler sunan Sigorta Markanizdir.

ÖZER SIGORTA Türkiye’de Sigortacilik sektöründe uluslar arasi standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmak için güven ve memnuniyetin tek adresi olmayi kendisine vizyon seçmistir. Sizleri de aramizda görmek ÖZER SIGORTA olarak bizleri mutlu kilacaktir.

GÜVENILIR

Yaptigimizi söylüyor ve söyledigimizi yapiyoruz, müsterilerimizin bize güvenebilmesi için onlara hizmet veriyoruz ve onlari bilgilendiriyoruz.

ULASILABILIR

Müsterilerimiz bize ihtiyaç duydugu anda biz oradayiz ve onlari gerçekten dinliyoruz.

ÖZENLI

Müsterilerimize özen ve empati ile yaklasiyoruz, yasamlari boyunca onlara özel danismanlik veriyor ve bize olan sadakatlerini ödüllendiriyoruz<

Copyright® 2011 - Yasal Uyarı
Tasarım & Uygulama : [Cin.Net]