Bu içerik için Flash Player yüklemelisiniz

Hakkımızda

ÖZER SİGORTA 2000 yılında Axa Sigorta Acentesi olarak kurulmuş ve sigorta sektöründe yerini almıştır. Hizmetlerini 11 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmektedir. Geçmişten gelen güven , tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerine karşı sorumluluklarının bilincinde olan ÖZER SİGORTA, uzman kadrosuyla müşterinin her ihtiyacına anında ve gerçek çözüm bulur . Müşterisinin üzerindeki riskleri doğru tespit edip bu riskleri minumuma indirir ve en iyi fiyat alternatifini ve en uygun ürünü sunar . Özer Sigorta doğru riskleri tespit edip doğru çözümler sunan Sigorta Markanızdır.

ÖZER SİGORTA Türkiye’de Sigortacılık sektöründe uluslar arası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmak için güven ve memnuniyetin tek adresi olmayı kendisine vizyon seçmiştir. Sizleri de aramızda görmek ÖZER SİGORTA olarak bizleri mutlu kılacaktır.

GÜVENİLİR

Yaptığımızı söylüyor ve söylediğimizi yapıyoruz, müşterilerimizin bize güvenebilmesi için onlara hizmet veriyoruz ve onları bilgilendiriyoruz.

ULAŞILABİLİR

Müşterilerimiz bize ihtiyaç duyduğu anda biz oradayız ve onları gerçekten dinliyoruz.

ÖZENLİ

Müşterilerimize özen ve empati ile yaklaşıyoruz, yaşamları boyunca onlara özel danışmanlık veriyor ve bize olan sadakatlerini ödüllendiriyoruz<

Copyright® 2011 - Yasal Uyarı
Tasarım & Uygulama : [Cin.Net]