Bu içerik için Flash Player yüklemelisiniz

Kurumsal

Hakkimizda

Hakkimizda

 20 yildir lider olma amaciyla basladigi gümrükleme sektöründe istikrarli büyümesiyle Merter'de kendi binasinda hizmet veren ÖZER CIHAN sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bünyesinde Hava Kargo ve Sigorta hizmetlerinide dahil etmistir.ÖZER CIHAN Gümrükleme bünyesinde 25 uzman ve tecrübeli personel görev yapmaktadir.

 

Kusursuz hizmet vermek ve sorunlari en çabuk sekilde çözmek için bünyemizde A karneli Gümrük Müsavirleri ve B karneli Gümrük Müsavir Yardimcilari bulunmaktadir. Hiza büyük önem veren firmamiz bünyesindeki motorlu ve yaya kuryeler ile her an hizmetinize hazir bulunmaktadir.

 

Teknoloji ve alt yapiya çok önem veren sirketimiz hizmetin kusursuz ve hizli olmasi için en iyi bilgisayar programlarini kullanmaktadir. Mevzuat programi vasitasiyla Gümrük ve ilgili kanunlardaki tüm mevzuat ve degisiklikler aninda izlenmektedir. Sirketimiz Beyanname Tescil islemlerini online olarak T.C.Gümrükleri ile entegre çalisan EDI (Electronic Data Interchange) sistemi ile ve birlik onay islemlerini Ihracatçi Birligi Genel Sekreterligi ile E-Birlik sistemi ile (elektronik ortamda) yaparak müsterilerine daha hizli hizmet vermektedir.

 

Sürekli gelisen ve degisen ülkemizin bir parçasi olduguna inanan durusu ile klasik gümrük hizmeti anlayisi kaliplarini zorlayan , sagduyulu ve çözüm odakli çalisma bilinciyle hareket eden ÖZER CIHAN ailesine sizleri tanima firsati vermeniz dilegiyle...

Copyright® 2011 - Yasal Uyarı
Tasarım & Uygulama : [Cin.Net]